دوره mba نیک اندیشان از دانشگاه شهید بهشتی بهتر است

شرایط شرکت در دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی (1400)

امروزه کمتر کسی است که از اهمیت شگرد های گسترش کسب و کار بی اطلاع باشد. دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی یکی از دوره هایی است که در موسسه نیک اندیشان برگزار می شود و با بهره مندی از اساتید حرفه ای این دانش، کلیه نکات لازم در جهت گسترش کسب و کار را به شما می آموزد. دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی که مخفف عبارت Master of Business Administration می باشد، کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار می باشد. به این معنا که متخصصان این حوزه می توانند با بهره مندی از مهارت های به دست آمده، نسبت به رونق بخشی به کسب و کارهای نوپا و قدیمی در هر شرایط اقتصادی اقدام کنند. مهارت هایی که در این رشته به افراد آموخته می شود، امروزه به شدت مورد نیاز و استقبال قرار می گیرد و به جرات می توان گفت که اکثر سازمان ها، مراکز ارائه خدمات و فروش محصول برای دیده شده و رونق یافتن به افرادی که به دوره MBA مسلط باشند، نیاز دارند.

متدولوژی و سرفصل های آموزشی دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی کدامند؟

دنیای تجارت برای افرادی که می ‌خواهند کسب و کار خود را گسترش دهند و از ریسک کردن و قبول مسئولیت نمی ‌ترسند بسیار جذاب است. اگر شما یکی از افرادی هستید که خواهان راه اندازی کسب و کار خود و توسعه ی آن هستید بایستی ابتدا دانش خود را گسترش دهید، سپس مهارت های خود را تقویت کنید و در آخر با افراد تاجر و کارآفرینان همفکر ملاقات کنید. بدین منظور بایستی در دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی شرکت کرده و مهارت های خود را افزایش دهید. شما با شرکت در دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی به مهارت های زیر دست پیدا می کنید:

 1. یاد می گیرید که چگونه در هنگام مواجه با موقعیت های تجاری از دیدگاه های مختلف نگاه و برخورد کنید
 2. مهارت های ارتباطی و گفت و گو کوچینگی را کسب می کنید
 3. اصول بازاریابی را می آموزید
 4. مدیریت منابع انسانی را یاد می گیرید
 5. نحوه ی اصول و فنون مذاکره به شما یاد داده می شود
 6. اطلاعاتی در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ کسب می کنید
 7. مدیریت استراتزیک را می آموزید
 8. نحوه ی تحلیل اقتصاد بین الملل را کسب می کنید

انواع دوره های MBA شهید بهشتی کدامند؟

دوره های تخصصی MBA زیادی وجود دارد که برای ارتقای مهارت های خاصی که در حوزه کاری انتخابی شما مرتبط هستند طراحی شده اند. در اینجا برخی از محبوب ترین تخصص های MBA را برای شما ذکر کرده ایم:

 • MBA در مدیریت عمومی
 • MBA در بازاریابی
 • MBA در مدیریت منابع انسانی
 • MBA در مشاوره
 • MBA در کارآفرینی
 • MBA در امور مالی
 • MBA در مدیریت عملیات
 • MBA در سیستم های اطلاعات مدیریت
 • MBA در مدیریت مهندسی
 • MBA در مدیریت فناوری
 1. MBA در حوزه ی مدیریت عمومی

دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی در حوزه ی مدیریت عمومی بسیار محبوب است و به داوطلبان مهارت هایی مانند تفکر انتقادی، حل مسئله و مدیریت را آموزش می دهد. این مهارت ها به افراد در آینده اجازه می دهد تا پست های مدیریتی یا اداری را در انواع مختلف سازمان ها خصوصی، دولتی، سازمان های غیردولتی را  کسب کنند.

 1. MBA در حوزه ی بازاریابی

اگر به یک موقعیت بازاریابی مدیریتی یا اداری علاقه مند هستید، دوره MBA شهید بهشتی در حوزه ی بازاریابی یک انتخاب عالی است. در حالی که مدیریت بازاریابی شامل دوره های عمومی تجاری است، تاکید زیادی بر توسعه مهارت ها و دانش مرتبط با بازاریابی شما دارد.

 1. MBA در حوزه ی منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی یکی از محبوب ترین رشته های دوره MBA شهید بهشتی است. این مدرک به متقاضیان اجازه می ‌دهد تا مهارت ‌های منابع انسانی خود را به سطح بعدی برسانند و در عین حال درک بهتری از مدیریت کسب ‌وکار، استراتژی و سایر موضوعات مرتبط با کسب ‌وکار به دست آورند.

 1. MBA در کارآفرینی

این دوره برای همگان مناسب نیست. اگر تصمیم دارید کسب و کار خود را راه اندازی کنید یا مسئولیت یک تلاش گروهی را بر عهده بگیرید، باید بسیار جاه طلب، با پشتکار و مایل به قبول مسئولیت های بزرگ باشید. علاوه بر دوره های عمومی کسب و کار، MBA کارآفرینی همچنین شامل کلاس هایی در زمینه نوآوری در کسب و کار، ایجاد ایده های راه اندازی، امکان سنجی سرمایه گذاری، پایداری یک شرکت، مدیریت منابع، استراتژی های کارآفرینی، و همچنین طراحی محصول و بازاریابی می باشد.

دوره MBA شهید بهشتی در نیک اندیشان

شرایط شرکت در دوره MBA

تخصصی بودن این دانش و این که در سطح کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار قرار می گیرد، نگرانی ها را بابت شرایط شرکت در دوره MBA تشدید نموده است. ولی نگران نباشید مرکز نیک اندیشان یکی از برترین موسساتی است که اقدام به برگزاری دوره های مهارتی و از جمله MBA نموده است. خوش بختانه شرایط شرکت در دوره MBA در مرکز نیک اندیشان شامل داشتن مدرک خاصی نمی باشد. شما می توانید صرف علاقه مند بودن به این حوزه، در دوره کارشناسی ارشد کسب و کار این مرکز شرکت کرده و از آموزه های اساتید قدرتمند این مرکز بهره گیرید. در این دوره شما با انواع سرمایه گذاری ها، بورس و تحلیل این بازار، کارآفرینی، مدیریت منابع انسانی و … آشنا می شوید. اساتید حرفه ای این مرکز در انتهای دوره شما را به موسساتی که به متخصصان MBA نیاز دارند، معرفی می کنند و زمینه را برای ورود به بازار کار برایتان مهیا می سازند.

فرق دوره mba و dba

سوال متداولی که برای برخی افراد ایجاد می شود این است که فرق دوره mba و dba چیست؟  در پاسخ باید گفت که این دوره ها هر دو به مفاهیم کسب و کار و راه های گسترش آن اشاره می کنند. اما فرق دوره mba و dba در سطح تخصص آنها می باشد. MBA کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار است و این در حالی است که DBA به دکترای این دانش اطلاق می شود. افرادی که دوره mba را می گذرانند به طور تخصصی با مفاهیم سرمایه گذاری، مدیریت منابع و رونق کسب و کار آشنا می شوند. اما متخصصان dba در کنار این مفاهیم، موارد دیگری چون طرح واره های گسترش کسب و کار و سایر موارد تخصصی را نیز فرا می گیرند. با توجه به توصیف فرق دوره dba با mba، به شما توصیه می کنیم که این دانش را از پایه و به صورت پله پله فرا گیرید.

هزینه دوره mba در نیک اندیشان

مرکز نیک اندیشان از مراکزی است که به گسترش دانش و مهارت، بیش از هر چیز دیگری اهمیت می دهد. هزینه دوره mba مجتمع فنی تهران که در مرکز نیک اندیشان برگزار می شود، به صورت قسط بندی شده قابل پرداخت می باشد. در چنین شرایطی شما می توانید با پرداخت تنها بخشی از شهریه دوره را شروع کنید. علت اصلی این که هزینه دوره mba در مرکز نیک اندیشان به این نحو است، وارد نشدن فشار و بار مالی به شما عزیزان علاقه مند می باشد.

دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی

سوالات متداول دوره MBA

شرایط شرکت در دوره MBA

خوش بختانه شرایط شرکت در دوره MBA در مرکز نیک اندیشان شامل داشتن مدرک خاصی نمی باشد. شما می توانید صرف علاقه مند بودن به این حوزه، در دوره کارشناسی ارشد کسب و کار این مرکز شرکت کرده و از آموزه های اساتید قدرتمند این مرکز بهره گیرید.

فرق دوره mba و dba چیست؟

MBA کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار است و این در حالی است که DBA به دکترای این دانش اطلاق می شود. افرادی که دوره mba را می گذرانند به طور تخصصی با مفاهیم سرمایه گذاری، مدیریت منابع و رونق کسب و کار آشنا می شوند. اما متخصصان dba در کنار این مفاهیم، موارد دیگری چون طرح واره های گسترش کسب و کار و سایر موارد تخصصی را نیز فرا می گیرند.

هزینه دوره mba چقدر است؟

هزینه دوره mba که در مرکز نیک اندیشان برگزار می شود، به صورت قسط بندی شده قابل پرداخت می باشد. در چنین شرایطی شما می توانید با پرداخت تنها بخشی از شهریه دوره را شروع کنید. هم چنین این هزینه به نسبت دیگر مراکز پایین تر و اقتصادی می باشد.

برای ثبت نام در دوره POST DBA نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

برای ثبت نام در دوره dba نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

برای ثبت نام در دوره mba نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
مقاله قبلی
دوره بهیاری
مقاله بعدی
آموزش ماساژ

2 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image