دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی

امروزه کمتر کسی است که از اهمیت شگردهای گسترش کسب و کار بی اطلاع باشد. دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی یکی از دوره هایی است که در موسسه نیک اندیشان برگزار می شود و با بهره مندی از اساتید حرفه ای این دانش، کلیه نکات لازم در جهت گسترش کسب و کار را به شما می آموزد. دوره MBA دانشگاه شهید بهشتی که مخفف عبارت Master of Business Administration می باشد، کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار می باشد. به این معنا که متخصصان این حوزه می توانند با بهره مندی از مهارت های به دست آمده، نسبت به رونق بخشی به کسب و کارهای نوپا و قدیمی در هر شرایط اقتصادی اقدام کنند. مهارت هایی که در این رشته به افراد آموخته می شود، امروزه به شدت مورد نیاز و استقبال قرار می گیرد و به جرات می توان گفت که اکثر سازمان ها، مراکز ارائه خدمات و فروش محصول برای دیده شده و رونق یافتن به افرادی که به دوره MBA مسلط باشند، نیاز دارند.

دوره MBA موسسه نیک اندیشان
دوره MBA موسسه نیک اندیشان

شرایط شرکت در دوره MBA

تخصصی بودن این دانش و این که در سطح کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار قرار می گیرد، نگرانی ها را بابت شرایط شرکت در دوره MBA تشدید نموده است. مرکز نیک اندیشان یکی از برترین موسساتی است که اقدام به برگزاری دوره های مهارتی و از جمله MBA نموده است. خوش بختانه شرایط شرکت در دوره MBA در مرکز نیک اندیشان شامل داشتن مدرک خاصی نمی باشد. شما می توانید صرف علاقه مند بودن به این حوزه، در دوره کارشناسی ارشد کسب و کار این مرکز شرکت کرده و از آموزه های اساتید قدرتمند این مرکز بهره گیرید. در این دوره شما با انواع سرمایه گذاری ها، بورس و تحلیل این بازار، کارآفرینی، مدیریت منابع انسانی و … آشنا می شوید. اساتید حرفه ای این مرکز در انتهای دوره شما را به موسساتی که به متخصصان MBA نیاز دارند، معرفی می کنند و زمینه را برای ورود به بازار کار برایتان مهیا می سازند.

فرق دوره mba و dba

سوال متداولی که برای برخی افراد ایجاد می شود این است که فرق دوره mba و dba چیست؟  در پاسخ باید گفت که این دوره ها هر دو به مفاهیم کسب و کار و راه های گسترش آن اشاره می کنند. اما فرق دوره mba و dba در سطح تخصص آنها می باشد. MBA کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار است و این در حالی است که DBA به دکترای این دانش اطلاق می شود. افرادی که دوره mba را می گذرانند به طور تخصصی با مفاهیم سرمایه گذاری، مدیریت منابع و رونق کسب و کار آشنا می شوند. اما متخصصان dba در کنار این مفاهیم، موارد دیگری چون طرح واره های گسترش کسب و کار و سایر موارد تخصصی را نیز فرا می گیرند. با توجه به توصیف فرق دوره mba و dba، به شما توصیه می کنیم که این دانش را از پایه و به صورت پله پله فرا گیرید.

هزینه دوره mba مجتمع فنی تهران

مرکز نیک اندیشان از مراکزی است که به گسترش دانش و مهارت، بیش از هر چیز دیگری اهمیت می دهد. هزینه دوره mba مجتمع فنی تهران که در مرکز نیک اندیشان برگزار می شود، به صورت قسط بندی شده قابل پرداخت می باشد. در چنین شرایطی شما می توانید با پرداخت تنها بخشی از شهریه دوره را شروع کنید. علت اصلی این که هزینه دوره mba مجتمع فنی تهران در مرکز نیک اندیشان به این نحو است، وارد نشدن فشار و بار مالی به شما عزیزان علاقه مند می باشد.

سوالات متداول دوره MBA

شرایط شرکت در دوره MBA

خوش بختانه شرایط شرکت در دوره MBA در مرکز نیک اندیشان شامل داشتن مدرک خاصی نمی باشد. شما می توانید صرف علاقه مند بودن به این حوزه، در دوره کارشناسی ارشد کسب و کار این مرکز شرکت کرده و از آموزه های اساتید قدرتمند این مرکز بهره گیرید.

فرق دوره mba و dba چیست؟

MBA کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار است و این در حالی است که DBA به دکترای این دانش اطلاق می شود. افرادی که دوره mba را می گذرانند به طور تخصصی با مفاهیم سرمایه گذاری، مدیریت منابع و رونق کسب و کار آشنا می شوند. اما متخصصان dba در کنار این مفاهیم، موارد دیگری چون طرح واره های گسترش کسب و کار و سایر موارد تخصصی را نیز فرا می گیرند.

هزینه دوره mba چقدر است؟

هزینه دوره mba که در مرکز نیک اندیشان برگزار می شود، به صورت قسط بندی شده قابل پرداخت می باشد. در چنین شرایطی شما می توانید با پرداخت تنها بخشی از شهریه دوره را شروع کنید. هم چنین این هزینه به نسبت دیگر مراکز پایین تر و اقتصادی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image