هزینه دوره mba دانشگاه تهران چقدر است

هزینه دوره mba دانشگاه تهران (1400_1401)

هزینه دوره mba دانشگاه تهران موضوعی است که در این مقاله قصد داریم آن را بررسی کنیم. پیش از آنکه به موضوع اصلی بپردازیم بد نیست از اهمیت مدیریت در دنیای مدرن با خبر شویم. شاخه مدیریت در دنیای رو به رشد امروزی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همواره متقاضیان زیادی برای شرکت در دوره mba وجود دارد. اگر شما هم به این حوزه علاقه دارید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

دوره ی mba چه دوره ای است؟!

پیش از پرداختن به موضوع هزینه دوره ی mba دانشگاه تهران، بهتر است به معرفی این دوره ی آموزشی بپردازیم و به پاسخ سوالMba مخفف چیست، جواب دهیم. بسیاری از کشورها به دنبال ارتقای سطح مدیریتی خود هستند، از این رو موسسات آموزشی اقدام به تربیت مدیران متخصصی کرده اند که بتوانند نیازهای مدیریتی جوامع مدرن امروزی را برطرف کنند؛ به همین منظور دوره آموزشی mba که مخفف master of business administration است، به وجود آمده است.

ناگفته نماند که این رشته فقط مخصوص مدیران نیست و افرادی که کسب و کاری راه اندازی نکردند، اما به مدیریت علاقه دارند هم می توانند در این رشته تحصیل کنند و گواهینامه پایان دوره کسب کنند. برای اینکه بدانید رشته mba برای چه کسانی مناسب است، مقاله ای که در این زمینه جمع آوری کرده ایم را مطالعه کنید.

هزینه دوره mba دانشگاه تهران 1401

دوره mba دانشگاه تهران و نیک اندیشان چگونه است؟!

همانطور که در بالاتر اشاره کردیم، امروزه به دلیل رشد گسترده صنایع و خدمات در سطح بین المللی وجهانی و همچنین ناتوانی دوره های آکادمیک در پاسخ به نیازها، دوره هایی خارج از فضای آکادمیک به وجود آمده اند. یکی از این دوره ها، دوره آموزش mba است. توصیه می کنیم حتما مقاله دلایل مناسب برای تحصیل در رشتهMBA را مطالعه کنید؛ این مقاله می تواند به شما ثابت کند که چرا برخی افراد، هزینه دوره mba دانشگاه تهران را با اشتیاق، پرداخت کرده و در این دوره شرکت می کنند.

در راستای پاسخگویی نیاز به خدمات، دوره ی mba در دانشکده فنی دانشگاه تهران و همچنین موسسه نیک اندیشان برگزار می گردد. این دو موسسه سعی دارند با ارائه مهم ترین سطوح دانشی مدیران، درک وسیعی از چهارچوب های مرتبط با مدیریت، در میان علاقه مندان و فعالان این حوزه به وجود آروند. اگر به دنبال کسب این مدرک هستید و علاقه مندید تا بیشتر درباره این مدرک بدانید، پیشنهاد می کنیم مقاله مدرک mba معادل چیست را مطالعه کنید.

هزینه دوره mba دانشگاه تهران چقدر است و چگونه برآورد می شود؟

ما در این قسمت قصد داریم تا به سوال هزینه دوره mba دانشگاه تهران چقدر است بپردازیم و با شرایط این دوره در موسسه نیک اندیشان نیز، آشنا شویم.

شهریه شرکت در دوره نیمه حضوری یکساله mba دانشگاه تهران در هر دو گرایش بازاریابی و استراتژی، ۱۰,۵۰۰,۰۰ تومان و شهریه حضور در دوره کاملا حضوری یکساله mba دانشگاه تهران در گرایش استراتژیک ۱۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان می باشد. اگر نتوانید شهریه را به صورت کامل پرداخت کنید، اجازه شرکت در دوره های mba دانشگاه تهران را نخواهید داشت.

علاوه بر بررسی هزینه دوره mba دانشگاه تهران، خوب است، در مورد این دوره در موسسه نیک اندیشان نیز نکاتی را بدانید. هزینه کامل دوره ی mba در نیک اندیشان ۱۲،۰۸۰،۰۰۰ است و دانش پذیران این دوره می توانند شهریه را به صورت اقساطی و ماهانه ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان پرداخت کنند. با شرکت در دوره های آموزش mba به تمامی محتوای آموزشی اعم از ویدئوها، جزوات و پلتفرم های آموزشی دسترسی خواهید داشت.

باید اشاره کنیم که مدرسان نیک اندیشان سابقه تجربه مدیریتی دارند؛ درصورتی که ممکن است مدرسان دانشگاه تهران تجربه مدیریتی نداشته باشند و به صورت آکادمیک تدریس کنند؛ پس باید در انتخاب موسسه آموزشی خود نهایت دقت را به خرج بدهید.

هزینه دوره mba دانشگاه تهران

سرفصل ها و نحوه اجرای دوره آنلاین mba دانشگاه تهران

پس از آنکه به هزینه دوره mba دانشگاه تهران و جزئیات آن پرداختیم، بهتر است تا با سرفصل های آموزشی این دوره نیز آشنا شویم. این دوره در دو بخش برگزار می شود. در بخش اول دانش پذیران به صورت هفتگی و از طریق پنل کاربری خود، به محتوای ضبط شده دسترسی خواهند داشت و در بخش دوم کلاس، کارگاه های عملیاتی به صورت زنده برگزار می شود. هزینه دوره های mba در دانشگاه تهران که به صورت آنلاین برگزار می شود، ۱۴،۹۰۰،۰۰۰ تومان است.

به خاطر داشته باشید، یک دوره آنلاین هیچ گاه نمی توان جای یک دوره حضوری را بگیرد. در دوره های آنلاین شرایط برای یادگیری کامل نکات به خوبی فراهم است. برای آنکه مباحث mba را خیلی خوب و کامل یاد بگیرید، در دوره های برگزار شده توسط موسسه هایی شرکت کنید که کامل ترین سرفصل ها را ارائه می کنند.

هزینه دوره مجازی mba دانشگاه تهران

دوره مجازی mba دانشگاه تهران چقدر هزینه دارد؟

خوب است یادآوری کنیم، دوره های MBA دانشگاه تهران، هم به صورت مجازی، و هم به صورت حضوری برگزار می شوند. هزینه دوره mba دانشگاه تهران، به صورت مجازی با هزینه ی این دوره به صورت حضوری متفاوت است. جهت اطلاع علاقه مندان به شرکت در این دوره ارزشمند و غنی باید بگوییم که معمولا، وقتی قرار است این دوره به صورت حضوری برگزار شود، هزینه ای که از علاقه مندان و شرکت کنندگان در دوره دریافت می شود، بالاتر از هزینه دوره به صورت حضوری است.

اگر می خواهید از هزینه دوره mba دانشگاه تهران به صورت مجازی و خصوصی، اطلاع پیدا کنید، بهتر است با مسئولان برگزاری این دوره در دانشگاه صحبت کرده و از آنها بخواهید جزئیات دقیق هزینه را در اختیار شما قرار بدهند.

نکته ی مهمی که در مورد انتخاب دوره های مجازی و حضوری باید مورد توجه قرار دهید، این است که دوره هایی که به صورت حضوری برگزار می شوند، بهتر از دوره های مجازی و آنلاین بوده و بازخورد بهتری را می توان از آنها دریافت کرد. اگر زمان کافی برای حضور در کلاس ها را دارید، بهتر است در دوره ای که به صورت حضوری برگزار می شوند، شرکت کنید.

کسی که هزینه دوره mba دانشگاه تهران را پرداخت می کند، چگونه می تواند به اعتبار مدرک mba دانشگاه تهران پی ببرد

کسی که هزینه دوره mba دانشگاه تهران را پرداخت می کند، چگونه می تواند به اعتبار مدرک mba دانشگاه تهران پی ببرد؟

یکی از مسائلی که مهارت جویان و علاقه مندان به شرکت و پرداخت هزینه دوره mba دانشگاه تهران نسبت به آن کنجکاو هستند، اعتبار مدرک mba دانشگاه تهران است. برای آنکه تشخیص دهید اعتبار مدرک ام بی ای این دانشگاه چقدر است، از یکی از روش های زیر استفاده کنید:

1-پرس و جو در مورد اساتیدی که دوره را برگزار می کنند

کیفیت محتوایی که در دوره آموزش داده می شود، نقش اساسی در تعیین اعتبار مدرک آن دارد. دوره هایی که توسط اساتید مطرح برگزار می شوند، یکی از پربارترین و بهترین دوره ها هستند. خوب است، حال که می خواهید حداقل یک سال زمان گذاشته و در این دوره شرکت کنید، موسسه هایی برای گذراندن این دوره انتخاب کنید که علاوه بر داشتن اطلاعات تئوری، اطلاعات عملیاتی و مدیریتی بالایی نیز داشته باشند.

2- نظر شرکت کنندگان قبلی دوره چیست

از دیگر روش هایی که می توان اعتبار مدرک ام بی ای را تشخیص داد، صحبت کردن با همه کسانی است که در دوره های قبلی شرکت کرده اند. اگر موسسه ای که می خواهید در دوره آن شرکت کنید، در دنیای مجازی، فعال است، نظرات شرکت کنندگان دوره های قبلی را در مورد دوره ای که پشت سر گذاشته اند، بخوانید و به یک جمع بندی کلی برسید.

هزینه دوره mba دانشگاه تهران چقدر تعیین شده است

آیا ترجیح شما دوره mba رایگان است؟

گاهی پیش می آید، متقاضیان شرکت در دوره های mba، دوره mba رایگان را در گوگل سرچ می کنند. دلائل متعددی می تواند سبب چنین جستجویی شود. یکی از این دلایل این است که افراد هزینه های موسسات مختلف مانند دانشگاه تهران و یا نیک اندیشان را مشاهده کرده اند و به جهت این که نخواهند هزینه دوره mba دانشگاه تهران و یا نیک اندیشان را بپردازند، ترجیح می دهند رایگان دوره را بگذرانند.

باید خاطر نشان کنیم، در تمام دوره های رایگان، آموزش صفر تا صد مطالب ارائه نخواهد شد و فقط تئوری های بسیار سطحی از این حرفه ارائه می شود. در این لحظه، چشم مخاطبان بر روی دوره های پربازده موسسات مختلفی نظیر، نیک اندیشان و تهران بسته خواهد شد  و افراد بدون آنکه استفاده ای ببرند، اطلاعاتی ناقص و به درد نخور دریافت می کنند. این در حالی است که با شرکت در دوره های غیر رایگان و پرداخت هزینه دوره mba دانشگاه تهران و یا نیک می توان دانش خوبی کسب کرد. البته برخی جلسه های رایگان، افراد را به سمت شرکت در دوره های غیر رایگان سوق می دهند. در این مواقع باید دقت کرد که دوره پولی برگزار شده، از نظر کیفی در سطح خوبی قرار داشته باشد.

 

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا هزینه دوره mba دانشگاه تهران را بررسی کنیم و اطلاعاتی در رابطه با این دوره در اختیار شما قرار دهیم. دوره mba نیک اندیشان، دوره ای است که جدید ترین اصول یادگیری mba را در اختیار شما قرار می دهد و گواهینامه قابل استعلام از آکادمی های معتبر را به شما عرضه می دارد.

برای ثبت نام در دوره آموزش mba نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
شغل حسابداری مناسب چه کسانی است؟⭐(بررسی کامل)
نوشته بعدی
نحوه محاسبه سود amm در کوینکس چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image