بهترین نرم افزار حسابداری ​آنلاین

10مورد از بهترین نرم افزارهای حسابداری آنلاین 1400

در دنیایی که در آن زندگی می کنیم، همه چیز حتی حسابداری از شکل سنتی و دستی خود خارج شده است. برای آنکه حسابداری در شرکت های بزرگ و یا کوچک به درستی انجام شود، نرم افزارهای حسابداری زیادی، طراحی و در بازار موجود است. هر یک از این نرم افزارها با توجه به امکانات و خدماتی که در خود دارند، می توانند به نوع خاصی از کسب و کار کمک کنند و به همین دلیل است که به کارگیری آنها با استقبال خوبی مواجه شده است. با توجه به اینکه تعداد این نرم افزارها در کشورمان کم نیست، ما تصمیم گرفتیم برخی از نرم افزارهای حسابداری آنلاین را به شما معرفی کنیم؛ پس در ادامه این متن با ما همراه باشید.

1-نرم افزار تحت وب ایلیا سیستم

یکی از جدیدترین نرم افزارهای آنلاین حسابداری، نرم افزار تحت وب ایلیا سیستم است. این نرم افزار در حسابداری شرکتی، حسابداری فروشگاهی، حسابداری تولیدی، حسابداری پخش، حسابداری بازرگانی و غیره کاربر داشته و به صورت آنلاین کار می کند.

2-نرم افزار تحت وب هوفر

از دیگر نرم افزارهای آنلاین و تحت وب می توان به نرم افزار هوفر اشاره کرد. نسخه های متفاوت این برنامه قابل استفاده در حسابداری خدماتی، تولیدی، مالی، بازاری، پیمانکاری و غیره می باشد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد آن می توان به ارائه پیش فاکتور آنلاین، فروشگاه اینترنتی، سال مالی پیوسته و مدیریت کسب و کار اشاره کرد.

3-نرم افزار فینتو از بهترین نرم افزارهای آنلاین حسابداری

یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای آنلاین حسابداری، فینتو است. کسانی که می خواهند مدیریت قسمت حسابداری کسب و کارشان به بهترین شکل ممکن انجام شود، به این نرم افزار قدرتمند نیاز دارند. یکی از مشخصه های این برنامه، سادگی در کار کردن با آن است. جالب است که این نرم افزار نیازی به نصب نداشته و بروزرسانی های آن نیز به صورت خودکار انجام می گیرد. حفظ اطلاعات و دسترسی به آنها در هر لحظه و هر جا از جمله مزیت های این نرم افزار کاربردی است.

4-نرم افزار حسابفا

از دیگر نرم افزارهای حسابداری آنلاین که بر بستر وب ارائه می گردد، حسابفا است. این نرم افزار سرعت بسیار بالایی داشته و از قدرت بسیار خوبی برای انجام عملیات حسابداری در کوتاه ترین زمان ممکن برخوردار است. در ضمن، خوب است توجه داشته باشید که حسابفا همیشه آنلاین است و هر زمان که وارد سیستم شوید، می توانید به آخرین نسخه از برنامه دسترسی داشته باشند.

بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین (تحت وب)

5-نرم افزار کلیک

از دیگر نرم افزارهای حسابداری آنلاین، نرم افزار کلیک است. از جمله امکانات این برنامه می توان به قابلیت تهیه کردن گزارش در بازه های زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه، قابلیت تهیه و تسویه فاکتورهای پرداخت نقدی و پوز، تهیه گزارش های عملکرد مشتریان و یا اشخاص، تهیه گزارش های روزانه برای حساب های مربوط به صندوق، بانک و غیره اشاره کرد.  این نرم افزار با سایر هم صنفان خود تفاوت هایی مانند تراز شعبه پذیری، گزارشات آماری، قابلیت متصل شدن به فروشگاهی که به صورت اینترنتی کار می کند و تفضیلی شناور اشاره کرد.

6-نرم افزار حسابداری پایدار

از دیگر برنامه های تحت وب حسابداری می توان به پایدار اشاره کرد. این برنامه از جمله برنامه هایی است که به آن فرایند محور گفته می شود و در هر زمان و در هر جایی می توان به تمامی اطلاعات وارد شده در آن دسترسی پیدا کرد. خرید کردن کالا، ارائه درخواست مرخصی، تاییدیه مالی پیش فاکتورها، تاییدیه و ثبت اسناد و غیره از جمله کارهایی است که می توان به کمک این برنامه انجام داد. گردش کار پویا و قابلیت فلو ورک از دیگر مزیت های این نرم افزار می باشد.

7-نرم افزار تحت وب سپیدار

از دیگر نرم افزارهای حسابداری آنلاین می توان به سپیدار اشاره کرد. این نرم افزار یکی از محبوب ترین و معروف ترین برنامه های حسابداری است و از سال 1387 وارد دنیای نرم افزارهای آنلاین شده است. این برنامه به همت شرکت همکاران سیستم در اختیار حسابداران قرار داده شده و شرکت های کوچک و مجموعه های فروشگاهی، می توانند از خدمات آن به خوبی بهره ببرند.

8- نرم افزارهای حسابداری آنلاین، هلو

از دیگر نرم افزارهای حسابداری آنلاین، نرم افزار تحت وب هلو است. این برنامه در قسمت های مختلف مانند مدیریت، حسابداری، سالن های تولید و انبارداری قابل استفاده است. این برنامه یک برنامه تحت ویندوز است که در بستر وب کار می کند و کارایی بالا در بخش حسابداری از خود نشان می دهد.

9-نرم افزار قیاس

یکی دیگر از نرم افزارهای حسابداری آنلاین، نرم افزار قیاس است. این برنامه نیز به صورت آنلاین کار کرده و کمک بسیار خوبی برای حسابداران می باشد. این نرم افزار، در قسمت خرید، فروش و انبارداری به کمک آمده و به دلیل تفضیل شناوری، سرعت بالا، مجهز بودن به قفل نرم افزار، ساده بودن در نحوه استفاده و غیره محبوبیت زیادی بین حسابداران به دست آورده است.

10- نرم افزار همکاران سیستم از بهترین نرم افزارهای حسابداری آنلاین

یکی از بهترین نرم افزارهای آنلاین، نرم افزار همکاران سیستم است. این نرم افزار بر پایه وب کار کرده و می تواند به بسیاری از حسابداران کمک کند تا به انجام کار خود بپردازند. این نرم افزار متناسب با نیازهای بازار طراحی شده و عده زیادی از کسب و کارها می توانند از آن به خوبی استفاده کنند و امور حسابداری خود را سروسامان دهند. این برنامه برای برخی شرکت ها و بخش حسابداری آنها نیز راهکار های خوبی ارائه کرده است.

10مورد از بهترین نرم افزار های حسابداری آنلاین 1400

بهترین نرم افزار حسابداری اندروید کدام است؟

حسابداری از جمله اموری است که همه افراد به آن نیاز دارند. ما با داشتن دانش حسابداری می توانیم اوضاع مالی خود را بهتر و شایسته تر مدیریت کنیم. اگر دوست دارید بهترین نرم افزارهای حسابداری را در گوشی خود نصب کنید و از حضور آنها نهایت استفاده را ببرید، یکی از برنامه های زیر را در گوشی خود نصب کنید:

1- نرم افزار حسابداری پارمیس همراه

یکی از بهترین نرم افزارها برای گوشی هایی که سیستم عامل آنها اندروید است، نرم افزار حسابداری پارمیس همراه، نام دارد. این شرکت در حوزه ساخت و طراحی برنامه های حسابداری، سابقه طولانی دارد و این برنامه را به صورت رایگان طراحی کرده است. فردی که نرم افزار حسابداری پارمیس را روی گوشی خود نصب می کند، می تواند به راحتی، تمامی درآمدها و هزینه هایش را مدیریت کند.

2- نرم افزار موج

از دیگر برنامه هایی که آن را نیز می توان جزء بهترین نرم افزارهای حسابداری دانست، موج است. این نرم افزار برای کسانی که می خواهند فاکتور صادر کنند، گزینه خوبی به نظر می رسد. صادر کردن فاکتور در کوتاه ترین زمان ممکن، مدیریت کردن و نظارت بر کارهای بانکی، ثبت کردن تراکنش های بانکی و شخصی سازی فاکتور از جمله مزیت های نرم افزار حسابداری موج است.

بهترین نرم افزار حسابداری اندروید کدام است

چرا چرتکه، بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی و از بهترین نرم افزارهای حسابداری آنلاین است؟

یکی از نرم افزارهای مورد استفاده در حسابداری که از آن به عنوان بهترین نرم افزارهای حسابداری آنلاین یاد می کنند، چرتکه نام دارد. این نرم افزار را به دلایل زیر بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی می دانند:

  • شما با هر دستگاهی که به اینترنت وصل شوید، می توانید به اطلاعات مالی تان دسترسی پیدا کنید.
  • امکان نظارت و کنترل حساب های مالی از دیگر مزیت های این نرم افزار به شمار می رود.
  • بستری که این نرم افزار بر آن کار می کند، یکی از امن ترین بسترهای موجود است و به همین سبب نیازی نیست از بابت به خطر افتادن اطلاعات تان نگرانی داشته باشید.
  • برای کسانی که نیاز دارند با فرمت های مختلف، خروجی بگیرند این نرم افزار، بسیار کاربردی و به درد بخور است.
  • انبارداری و مدیریت اقلام خرید و فروش شده، با این نرم افزار به راحتی امکان پذیر است.
  • در اختیار داشتن گزارش های مالی از دیگر مزیت های کار کردن با چرتکه است.
  • این نرم افزار قابلیت به اشتراک گذاشتن را نیز دارد و نیازی نیست به سراغ برنامه های مخصوص اشتراک گذاری بروید.
چرا چرتکه، بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی و از بهترین نرم افزارهای حسابداری آنلاین است؟

جمع بندی

ما، در این مقاله 10مورد از نرم افزارهای حسابداری آنلاین را به شما معرفی کردیم. با وجود این نرم افزارها، کار حسابداران بسیار راحت شده و حسابداری با دقت و سرعت بیشتری انجام می شود. البته باید توجه داشته باشید، برای کار با این نرم افزارها باید در دوره های آموزشی شرکت کنید. یکی از بهترین دوره هایی که می توانید با شرکت در آن، اطلاعات جامعی را در مورد هر یک از نرم افزارهای ارائه شده در این متن به دست آورید، دوره حسابداری نیک اندیشان است. با شرکت در این دوره آموزشی از مزیت هایی چون شهریه مناسب، دریافت مدرک معتبر و فراگیری کامل ترین نکات آموزشی بهره ببرید.

برای ثبت نام در دوره آموزش حسابداری نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

چرا دوره حسابداری بازار کار نیک اندیشان ؟

هلدینگ آموزشی نیک اندیشان با برگزاری دوره هایی حرفه ای و پر بازده، توانسته یک برند عالی در زمینه آموزشی و کاریابی باشد. چرا که شما با شرکت در دوره های آموزشی نیک اندیشان، مهارت های گوناگونی را توسط اساتیدی مجرب، آموزش می بینید. و در حین آموزش هر آنچه که در بازار کار آن مهارت، نیاز دارید را با زبان ساده و به صورت منتوری (تجربی) به شما منتقل می کنند تا بتوانید در آینده خیلی نزدیک از آن مهارت (حرفه) که یاد گرفته اید، درآمدزایی کنید.

آیا نیک اندیشان به جز دوره حسابداری ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه مدیریت و حسابداری، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه مدیریت و حسابداری، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

دوره ثبت شرکت ، دوره بازرگانی ، دوره HSE ، دوره آموزش صادرات و واردات

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :

حوزه پیراپزشکی (طب) 

دوره طب سنتی، دوره داروخانه، دوره کمک پرستاری، دوره دستیار دندانپزشک ، دوره لیزر موهای زائد، دوره کاشت مو، دوره کاشت ابرو

حوزه فنی مهندسی

دوره پکیج ، دوره تعمیرات موبایل ، دوره تعمیر اسپیلت ، دوره تعمیر یخچال ، دوره نصب دوربین مدار بسته

حوزه مدیریت کسب و کار

دوره BBA ، دوره MBA ، دوره DBA یکساله ، دوره POST DBA

حوزه روانشناسی کاربردی

دوره بازی درمانی ، دوره مونته سوری 

حوزه هنری

دوره عکاسی ، دوره بازیگری

حوزه کامپیوتر

دوره طراحی سایت ، دوره سئو ، دوره آموزش اتوکد ، دوره آموزش تری دی مکس (3D MAX)

نوشته قبلی
شاخص فرابورس چیست؟ (انواع شاخص های فرابورس)
نوشته بعدی
اصول مدیریت ریسک چیست؟ (نحوه کاربرد آن در بازار سرمایه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image