ارزان ترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

ارزان ترین ارزهای دیجیتال سال 2022

آشنایی با روش های سرمایه گذاری جدید، باعث شده که درآمدها به شکل قابل توجهی دچار تغییر و تحول شوند. از جمله روش هایی که امروزه می توان بر روی آن سرمایه گذاری کرده و درآمد کسب کرد، ارزهای دیجیتال هستند. دامنه اطلاعاتی افرادی که همیشه به دنبال کسب سود هستند در مورد این ارزها افزایش یافته و زمینه خوبی برای سرمایه گذاری می باشد. افرادی که به تازگی می خواهند وارد دنیای این ارزها شوند، بهتر  است در مورد ارزان ترین ارزهای دیجیتال اطلاعاتی داشته و ابتدا بر روی این ارزها سرمایه گذاری کنند. با این راهکار می توان میزان ریسک را کاهش داد و با اطمینان خاطر در این وادی قدم گذاشت و به کسب درآمد و تجربه مشغول شد. ما نیز از این فرصت استفاده کرده و قصد داریم چند نمونه ارزان ترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار را به شما معرفی کنیم.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 و ارزان ترین ارزهای دیجیتال کدام است؟

ارزان ترین ارزهای دیجیتال موضوعی است که در این متن در مورد آن صحبت می کنیم. بعد از آشنایی با این ارزها، لازم است در خصوص بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022 و ویژگی هایی که هر یک از این ارزها دارند، نکاتی را با سرمایه گذاران آینده نگر در میان بگذاریم. برخی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری به شرح زیر است:

  • اتریوم یکی از ارزهایی است که توصیه می شود روی آن سرمایه گذاری صورت گیرد. این ارز مبتنی بر پلتفرم بلاک چین بوده و از جمله رقبای جدی ارز دیجیتال معروف و مشهور بیت کوین می باشد.
  • از دیگر ارزهای دیجیتال آینده دار، ارز دیجیتال آوی است. این ارز در سال 2017 به جهانیان معرفی شده و پلتفرم آن نیز کاملا به صورت غیر متمرکز کار می کند.
  • اولانچ نیز از جمله رمزارزهایی است که آینده خوبی را می توان برای آن تصور کرد. این کریپتوکارنسی به عنوان یکی از سریع ترین رمزارزها معرفی شده و از جمله ارزهایی است که سودآوری خوبی با سرمایه گذاری روی آن حاصل می شود.
  • چین لینک نیز می تواند رمزارز خوبی برای سرمایه گذاری در سال 2022 به شمار رود.

آیا سایت معرفی ارزهای دیجیتال جدید، ارزان ترین ارزهای دیجیتال را عنوان می کنند؟

ارزان ترین ارزهای دیجیتال و شناخت آن، یکی از مهم ترین موضوعاتی است که می بایست در مورد آن صحبت شود. برخی از سایت های معتبری که در حوزه ارزهای دیجیتال کار می کنند، ارزان ترین کریپتوکارنسی ها را نیز معرفی می نمایند. این سایت ها، در نوع خود بهترین و معتبرترین منابع برای شناخت رمزارزها هستند. اگر بتوانید این سایت ها را شناسایی کنید، بهترین فرصت است تا در بازاری با سود خوب مشغول شوید.

از جمله سایت های معتبری که قیمت ارزهای دیجیتال در آن ثبت می شود، سایت tradingview.com است. امکان دریافت اطلاعات در خصوص بازارهای مالی و تحلیل هایی که صورت می گیرد، در این سایت درج شده است. از دیگر سایت های معتبر می توانیم به coinmarketcap.com اشاره کنیم؛ این سایت نیز لیست رمزارزها و توکن ها را در اختیارتان قرار می دهد.

کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد؟

ارزان ترین ارزهای دیجیتال و شناخت ارزهایی که آینده بهتری دارند، از دیگر موضوعات چالش برانگیز به شمار می رود. یکی از آینده دارترین ارزهای دیجیتال، ارز دیجیتال بیت کوین است. این ارز، بر پایه بلاکچین کار کرده و از جمله ارزهایی است که برای اولین بار به بازارهالی مالی و سرمایه گذاری معرفی شد.

از دیگر ارزهای دیجیتال، که آن نیز آینده خوبی در پی دارد، ارز دیجیتال پولکادات است. این رمزارز، بر پایه الگوی ثابت سهام، طرح ریزی و به بازار معرفی شده و یکی از بزرگ ترین اهدافی که دنبال می کند، همکاری بین شبکه ای برای بلاک چین است. این کریپتوکارنسی از جمله رمزارزهای منحصر به فرد بوده و برای متصل کردن بلاک چین های عمومی و خصوصی معرفی شده است؛ همین موضوع باعث شده که پولکادات از جمله رمزارزهای آینده دار به شمار رود.

ارزان ترین ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال کاردانو

یکی از بهترین و ارزان ترین ارزهای دیجیتال، کاردانو است. این ارز از جمله ارزهایی است که به دلیل سریع بودن تراکنش ها و منعطف بودن شبکه، بسیار محبوب و پرطرفدار ظاهر شده است. پایدار بودن و قابلیت همکاری نیز از دیگر مشخصاتی است که می توان در مورد این ارز مثال زد. موضوع بسیار مهمی که در مورد این ارز باید یادآوری شود این نکته بسیار مهم است که کاردانو یکی از ارزهایی است که در طولانی مدت جواب می دهد و نمی توان به عنوان یک سرمایه گذاری کوتاه مدت به آن نگاه کرد و توقع داشت که سرمایه گذار را در طی مدت زمانی کوتاه به سود برساند.

ارز دیجیتال استیم

از دیگر ارزان ترین ارزهای دیجیتال، استیم است. Steem، ارزی مبتنی بر بلاکچین بوده و با توجه به شبکه های اجتماعی فعالیت خود را انجام می دهد. این ارز، این امکان را برای طرفداران و علاقه مندانش به وجود آورده تا با کمک آن در شبکه های اجتماعی فعالیت کرده و با درج محتوا، لایک کسب کنند. به صورت خلاصه  می توان این گونه بیان کرد که استیم، بر خلاف برخی ارزهای دیجیتال که به فعالیت های کاربران خود در شبکه های اجتماعی هیچ پاداشی نمی دهند، شرایطی را برای افراد فراهم کرده تا بتوانند به صورت مستقیم پاداش دریافت کنند. کاربران این نوع ارز می توانند در استیم، محتوایی را درج کرده و در قبال آن پاداش دریافت کنند.

نحوه عملکرد استیم به این شکل است که کاربران محتوایی را آماده کرده و آن را منتشر می کنند. با توجه به لایک ها و مقبولیت هایی که از محتوای انتشار داده شده اتفاق می افتد، استیم نیز تولید شده و بین منتشرکنندگان محتوا تقسیم خواهد شد.

در مورد تفاوتی که این ارز با بقیه ارزهای موجود در بازار داشته می توان به این موضوع  اشاره کرد که فعالیت در این ارز به راحتی و سادگی لایک کردن پُست سایر افراد در فیس بوک و یا اینستاگرم است. افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در این نوع ارز می توانند به تولید محتوا بپردازند و در قبال این فعالیت ها، استیم دریافت کنند. معمولا پاداشی که به این فعالیت تعلق می گیرد بعد از 24 ساعت پرداخت می شود.

ارز دیجیتال توکن بت

یکی دیگر از ارزان ترین ارزهای دیجیتال، ارز دیجیتال توکن بت (BAT) است. رویکرد این ارز دیجیتال نیز یک رویکرد تبلیغاتی در دنیای دیجیتال است و از جمله ارزهایی به شمار می رود که قصد دارد واسطه ها را از تبلیغات حذف کند. این ارز در سال 2017 خلق شد و جالب است که بدانید در مدت زمان 30 ثانیه توانست 35 میلیون دلار فروش کند. این ارز بر روی بستری از بلاکچین ارز دیجیتال اتریوم قرار گرفته و نحوه عملکرد آن نیز بر اساس مشاهده یک تبلیغ توسط بینندگان صورت می گیرد. در واقع، باید این گونه بیان کرد که در این روش، تبلیغ کنندگان با استفاده از قراردادهای هوشمند، تبلیغات دیجیتال را به کمک توکن هایی که پرداخت آنها قفل شده، در اختیار کاربران قرار می دهند. در اینجا، کاربران نیز تبلیغ را مشاهده کرده و توکن با توجه به میزان توجه کاربران به تبلیغ کنندگان، مبلغی را پرداخت می کند. در ضمن علاوه بر تبلیغ کنندگان، مشاهده کنندگان تبلیغات نیز مبلغی را به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.

همان طوری که اشاره کردیم این ارز یکی از ارزان ترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار بوده که به دلیل قیمت پایینی که دارد، توانسته افراد زیادی را برای سرمایه گذاری به سمت خود دعوت کند. تیمی که این ارز را پشتیبانی می کند برنامه های زیادی را برای آینده و سال های بعد این ارز در نظر دارد. تمامی برنامه های تدوین شده، در جهت قوی تر کردن و افزایش شناخت نسبت به این ارز طرح ریزی شده اند. افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ارزان قیمت در بازار هستند می توانند بر روی مشخصات و ویژگی های این ارز حساب ویژه ای باز کنند.

ارز دیجیتال ترون

یکی دیگر از ارزان ترین ارزهای دیجیتال بازار، ارز دیجیتال ترون است. این ارز با نام ترونیکس هم شناخته شده و در حال حاضر نیز بر روی بلاک چینی که به صورت اختصاصی برای آن تعریف شده، در حال فعالیت می باشد. از جمله امتیازات این ارز می توان به سرعت بالای تراکنش ها، پایین بودن تراکنش ها و نتیجه بخش بودن سرمایه گذاری به صورت طولانی مدت اشاره کرد.

یکی از اهدافی که این ارز دیجیتال در پی به دست پیدا کردن به آن می باشد، حذف واسطه از میدان تبلیغات و رودررو شدن بی واسطه با کاربران و مخاطبان است. این ارز قصد دارد ارتباطی مستقیم بین مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ایجاد کند.

با توجه به پیش بینی هایی که برخی کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال انجام داده اند می توان این گونه بیان کرد که این ارز دیجیتال نیز آینده درخشانی در پیش روی دارد و در آینده، ترون قادر خواهد بود جایگاه خوبی را به دست آورد.

ارزان ترین ارزهای دیجیتال سال 2021

جمع بندی

در این متن در مورد ارزان ترین ارزهای دیجیتال صحبت کردیم و برخی از ارزهایی که از نظر قیمت در بازار در وضعیت مناسبی قرار دارند را به شما معرفی کردیم. موضوع مهمی که تاکید زیادی بر روی آن داریم این است که برای ورود به این عرصه باید همراه با دانش و اطلاعات باشد؛ ورود بدون دانش، می تواند خسارت های سنگین مالی را به شما وارد کند. برای جلوگیری از این خسارت ها توصیه می کنیم در دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان شرکت کنید. شرکت در این دوره مزیت های زیادی مانند افزایش میزان درآمد، پایین بودن قیمت دوره و آشنایی تمام و کمال با ارزهای دیجیتال را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

برای ثبت نام در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

آیا نیک اندیشان به جز دوره ارز دیجیتال ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه بازار های مالی، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه بازار های مالی و سرمایه گذاری، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

دوره فارکس ، دوره آموزش بورس

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :

حوزه پیراپزشکی (طب) 

دوره طب سنتی، دوره داروخانه، دوره کمک پرستاری، دوره دستیار دندانپزشک ، دوره لیزر موهای زائد، دوره کاشت مو، دوره کاشت ابرو

حوزه فنی مهندسی

دوره پکیج ، دوره تعمیرات موبایل ، دوره تعمیر اسپیلت ، دوره تعمیر یخچال ، دوره نصب دوربین مدار بسته

حوزه مدیریت کسب و کار

دوره BBA ، دوره MBA ، دوره DBA یکساله ، دوره POST DBA

حوزه حسابداری و بازرگانی

دوره حسابداری ، دوره بازرگانی ، دوره آموزش صادرات و واردات

حوزه روانشناسی کاربردی

دوره بازی درمانی ، دوره مونته سوری 

حوزه هنری

دوره عکاسی ، دوره بازیگری

حوزه کامپیوتر

دوره طراحی سایت ، دوره سئو ، دوره آموزش اتوکد ، دوره آموزش تری دی مکس (3D MAX)

نوشته قبلی
بهترین دوره آموزشی عکاسی و فیلمبرداری در تهران
نوشته بعدی
دوره حسابداری صنعتی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image