ارز دیجیتال ارزان

معروفترین ارز، بیت کوین می باشد که توانسته نظر تمام سرمایه گذاران و مطبوعات را به خود جلب کند. اما نکته قابل توجه، رشد ارزهای دیجیتالی دیگر در کنار بیت کوین می باشد. امروز قصد داریم تا مقاله ای برای برترین ارزهای دیجیتال با قیمت مناسب صحبت کنیم و شما را با ارز دیجیتال ارزان آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر و در میان سرمایه گذاران بسیار پرطرفدار شده است. در زمان های نه چندان دور ارزهای رمزگذاری شده در حاشیه بوده است و در طی گذر سالها، ارزهای رمزنگاری شده توانستند به خوبی رشد کنند و وارد بازار سرمایه گذاری جهان شدند.

برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتالی مختلف، حتما با مشاوران مالی خود مشورت کنید و اطلاعات مناسب را در جهت شروع سرمایه گذاری کسب کنید. ورود بدون اطلاعات کافی می تواند شما را با شکست بزرگی روبرو کند.

8 ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری مطمئن

اگر برای سرمایه گذاری در حوزه ارز دیجیتال آماده هستید، ما به شما 8 کریپتو ارزان را برای شروع معرفی می کنیم و شما با کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر کدام از این ارزها، قادر خواهید بود به راحتی وارد این بازار شوید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

ریپل یا XRP

ریپل به عنوان یک نوع ارز دیجیتال منبع باز شناخته میشود که از یک مرکز منبع باز با نام XRP LEDGER بهره میبرد. ریپل یک شرکت بلاک چین است که وظیفه آسان کردن تراکنش های جهانی را به عهده دارد. XRP توسط این شرکت توسعه داده شده است.

این نوع ارز، برای پرداخت ها ساخته شده است و مهمترین مزایای آن سرعت بالا، مطمئن بودن و هزینه کمتری است که نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارد است.

البته در حال حاضر شکایتی از ریپل بر مبنا حضور و شرکت در معاملات اوراق بهادر ثبت نشده از طرف کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است که در حال حاضر در حال پیگیری است و هنوز در این مورد رای قطعی صادر نشده است.

قیمت این ارز دیجیتال ارزان است. چرا که با افت ناگهانی قیمت، به زیر یک دلار رسیده است و با حل مشکلات فعلی، مطمئنا قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد.

ارز دیجیتال ارزان دوج کویین

دوج کویین یک ارز دیجیتال اتفاقی به حساب می آید. در ابتدا به شکل یک شوخی با بیت کوین بوده است اما کم کم افرادی که از آن استفاده کردند آن را به یک ارز کاملا واقعی تبدیل کردند. قیمت پایین دوج کویین می تواند یک فرصت استثنایی به عنوان ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری در این حوزه باشد.

همچنین با توجه به گفته ایلان ماسک، که گفته است برخی از محصولات خود را با دوج کوین ارائه خواهد کرد، این ارز می تواند شانس خوبی در پیشرفت در سالهای آینده داشته باشد.

دوج کوین این روزها افت قیمت بالایی داشته است و شبیه به مرحله سقوط یک ارز است. اما از نظر سرمایه گذاران این افت می تواند یک حرکت بزرگ برای صعود باشد.

چین لینک

یکی از توکن های اتریوم که برای نیرو دادن به شبکه اوراکل غیر متمرکز ساخته شده است. هدف اصلی این سیستم اتصال ایمن به منابع داده خارجی و API ها و استفاده در سیستم های پرداخت است.

قیمت آن چیزی در حدود 6 دلار است و سالانه تا 65 درصد کاهش قیمت داشته است و یک فرصت برای خرید ارز دیجیتال ارزان است.

یونی سواپ

Uniswap در میان صرافی های ارز دیجیتال غیرمتمرکز، همچون یک بازیگر اصلی است که وظیفه خودکار کردن تجارت توکن مالی غیرمتمرکز بین دارندگان سکه را دارد. دادن امکان نقدینگی برای هر جفت توکن انتخابی از مزیت های این ارز دیجیتال ارزان است.

این ارز نوسانات زیادی دارد و با توجه به آمار رشدی موجود، فضای زیادی برای رشد دارد.

ارز دیجیتال ارزان

ارز دیجیتال ارزان کاردانو

یک ارز دیجیتال ارزان با زیر قیمت 1 دلار است. این ارز یک پلتفرم بلاک چین است. سازنده این ارز، پروتکل اجماع اثبات سهام با نام Ouroboros است.  این ارز امنیت دارد و بدون به خطر انداختن امنیت، توانایی مقیاس پذیری پایدار را فراهم می کند و بدون هزینه های بالای انرژی می تواند تراکنش ها را تایید کند.

ارز ماتیک و یا چند ضلعی

MATIC یک توکن لایه دو مطمئن است که بر روی بلاک چین ساخته شدهع است. این ارز دیجیتال ارزان ، حمایت کوین بیس و باینسس را دارد و به زودی می تواند برای توسعه دهندگان برای استقرار برنامه های غیر متمرکز به شکل سریعتر، کم هزینه تر و کارآمدتر، مفید واقع شود.

استلار یا XLM

این شبکه برای اتصال موسسات مالی که نیازمند انجام تراکنش های بزرگ هستند پیش بینی شده بود اما در حال حاضر توسط هر کسی قابل استفاده است. تراکنش در این شبکه بدون هزینه و به شکل آنی است. در مقابل شبکه های بلاک چین سنتی و رقبا با هزینه تراکنش ها را انجام می دهند و مقداری زمان نیز نیاز دارند.

این ارز دیجیتال ارزان همچون سایر ارزهای ارزان دارای نوسانات بالایی بوده است اما تحلیلگران اقتصادی رشد این ارز را برای 2022 قابل توجه دانسته اند.

سند باکس SAND

این ارز مبتنی بر بلاک چین است. این ارز با مدل بازی برای کسب درآمد کار می کند. بدین شکل که دارایی های دیجیتال را در قالب NFT ساخته و یا خریداری کنند و یا بفروشند و حتی جمع آوری کنند.

بزودی ارزهای دیجیتال به دست آمده در بازی ها بسیار محبوب خواهند شد و به خودی خود یک سرمایه گذاری عالی به شمار خواهند رفت.

جمع بندی ارز دیجیتال ارزان

هنوز در بازار ارز دیجیتال ارزهای ارزان همچون پروتکل و یا دسنترالند (MANA) وجود دارند که بازار خوبی را در آینده برای این ارزها پیش بینی کرده اند. محبوبیت بالای بیت کوین و حتی اتریوم و سایر ارزها موجب شده است که قیمت این ارزها بسیار بالا باشد. به همان اندازه سرمایه گذاری در این رمز ارزها می تواند بسیار سود  آور باشد و یک انتخاب مطمئن برای سرمایه گذاری باشد. اما به هرحال هستند افرادی که تمایل به سرمایه گذاری ر ارزهای ارزان دارند.

ارزهای یاد شده در این مقاله می توانند فرصت مناسبی برای شروع سرمایه گذاری در حوزه های ارزهای دیجیتال باشند و ما تنها به توضیح مختصری برای هر کدام اکتفا کرده ایم. شما با این اطلاعات می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنید و یک فرصت مناسب برای سرمایه گذاری برای خود ایجاد کنید.

سرمایه گذاری ارز دیجیتال ارزان یک فرصت عالی برای شماست و باید دقت کنید که هیچ سرمایه گذاری در عرض  چند ماه و شاید چند سال جواب نمی دهد و باید اصول کار با ارزهای دیجیتال را به خوبی فرا بگیرید.

شما می توانید با شرکت در دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان از این فرصت طلایی استفاده کنید و اولین گام های خود برای ورود به این بازار را بردارید. به یقین که ورود به این بازار نوظهور و دیجیتالی، یک فرصت بزرگ برای شروع یک سرمایه گذاری است.

برای ثبت نام در دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

آیا نیک اندیشان به جز دوره ارز دیجیتال، دوره های آموزشی دیگری در حوزه مالی، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه مالی، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از:

دوره فارکس ، دوره آموزش ارز دیجیتال ، دوره آموزش بورس

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، هلدینگ آموزشی نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از دوره های آن می پردازیم :

حوزه پیراپزشکی (طب)

دوره طب سنتی، دوره داروخانه، دوره کمک پرستاری، دوره دستیار دندانپزشک ، دوره لیزر موهای زائد، دوره کاشت مو، دوره کاشت ابرو

حوزه فنی مهندسی

دوره پکیج ، دوره تعمیرات موبایل ، دوره تعمیر اسپیلت ، دوره تعمیر یخچال ، دوره نصب دوربین مدار بسته

حوزه مدیریت کسب و کار

دوره BBA ، دوره MBA ، دوره DBA یکساله ، دوره POST DBA

حوزه حسابداری و بازرگانی

دوره حسابداری ، دوره بازرگانی ، دوره آموزش صادرات و واردات

حوزه روانشناسی کاربردی

دوره بازی درمانی ، دوره مونته سوری

حوزه هنری

دوره عکاسی ، دوره بازیگری

نوشته قبلی
درمان زخم بستر
نوشته بعدی
کریپتو چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image