ایا ارز دیجیتال اتریوم (ETH) قانونی است

ارز دیجیتال اتریوم (ETH) چیست؟ (همه چیز درباره ی اتریوم)

ارز دیجیتال اتریوم (ETH) موضوعی است که ما در این مقاله قصد داریم در مورد آن با شما صحبت کنیم و اطلاعات کاملی را در این رابطه با شما در میان بگذاریم. اتریوم، یکی از ارزهای دیجیتال است و در بازارهای مالی که رمزارزها را مبادله می کنند، این نوع نیز ارائه می گردد. معمولا برای آنکه معاملات، پایان خوشی داشته باشند، می بایست در مورد موضوع مورد معامله اطلاعات بالایی داشت و به شناخت کافی در مورد آن دست پیدا کرد. به همین جهت، ما تصمیم گرفتیم موضوعات مرتبط و مهم مرتبط با اتریوم را ارائه دهیم؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.

اتریوم و ویژگی های آن چیست؟

ارز دیجیتال اتریوم (ETH) چیست، اولین موضوعی است که قصد داریم در مورد آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. اتریوم، یکی از انواع رمزارزهاست و پایه و اساس آن بلاکچین می باشد. معمولا در جاهایی که بخواهند برای انجام فعالیت های مختلف، واسطه ها را از میان بردارند از بلاکچین استفاده می کنند. بر خلاف برخی پلتفرم ها و یا برنامه هایی که به صورت متمرکز اجرا می شوند، اتریوم کاملا غیر متمرکز عمل می کند. غیر متمرکز بودن به این معناست که سیستم و یا پلتفرم موجود به کسی تعلق نداشته و یک یا چند سازمان و یا چند فرد خاص آن را کنترل نمی کنند.

موضوع بسیاری جالبی که در مورد این ارز دیجیتال اتریوم (ETH) وجود دارد، این است که این رمزارز می تواند تحت کنترل و نظارت همه کسانی باشند که در شبکه حضور دارند. از دیگر ویژگی هایی که می توان برای این کریپتوکارنسی (رمزارز) عنوان کرد، توقف ناپذیر بودن آن است؛ اتریوم به هیچ عنوان توقف نمی کند؛ حتی اگر خالق و آفریننده اش بخواهد این اتفاق بیفتد. به همین جهت است که این رمزارز از دستکاری شدن مصون بوده و هیچ کس نمی تواند اختلالی در آن به وجود آورد.

استخراج ارز دیجیتال اتریوم (ETH) چگونه است

استخراج اتریوم چگونه است؟

ارز دیجیتال اتریوم (ETH) و نحوه استخراج آن موضوع دیگری است که می بایست در مورد آن صحبت کنیم. برای استخراج کردن این رمزارز می بایست، سه مرحله طی شود:

  • فردی که قصد دارد اتریوم استخراج کند، در اولین قدم می بایست یک سیستم سخت افزاری قدرتمند آماده کند. آماده کردن این سیستم برای استخراج رمزارز، لازم و ضروری به نظر می رسد.
  • قدم بعدی در استخراج Ethereum، ایجاد یک کیف پول مجازی است. این کیف پول برای به دست آوردن اترهای استخراج شده لازم است.
  • در قدم آخر نیز می بایست با نرم افزار ماینینگ، کار استخراج را شروع کرده و به استخر استخراج Ethereum پیوست.

موضوعی که خوب است در خصوص ارز دیجیتال اتریوم (ETH) مورد توجه قرار دهید، این است که استخراج، یک نوع سرمایه گذاری به شمار رفته و سرمایه گذاری همیشه با ریسک همراه است. کسانی که طاقت ریسک و شکست های مالی این حوزه را ندارند، بهتر است برای به دست آوردن سود روش کم خطر دیگری را انتخاب کنند. به خاطر بسپارید، عواملی مانند قیمت، هزینه های ناشی از مصرف برق، تغییرات اتفاق افتاده در شبکه، مستهلک شدن سخت افزارها و هزینه آنها می تواند روی سودآوری استخراج این نوع ارز تاثیر مستقیم داشته باشند. در ضمن باید بدانید، استخراج این نوع ارز با پیچیدگی های زیادی همراه است و کار ساده ای نیست.

 نحوه خرید اتریوم چگونه است؟

ارز دیجیتال اتریوم (ETH) و نحوه خرید اتریوم موضوع مهم دیگری است که باید به آن پرداخته شود. بهترین و امن ترین راهی که می توان برای خرید ارزهای دیجیتال و خصوصا Ethereum پیشنهاد داد، مراجعه کردن به صرافی هایی است که به صورت مجازی در حال فعالیت در حوزه خرید ارزهای دیجیتال هستند. معمولا این صرافی ها به صورت اینترنتی کار کرده و سایت هایی را برای ارائه خدمات به معامله کنندگان راه اندازی کرده اند؛ به همین دلیل برای خرید رمزارزها نیازی به مراجعه حضوری ندارید.

نکته مهم دیگر در خصوص خرید ارز دیجیتال اتریوم (ETH)، داشتن یک کیف پول Ethereum روی گوشی تلفن همراه و یا سیستم های کامپیوتری است. این کیف های پول ارزان هستند و برای نصب آنها نیازی نیست هزینه ای پرداخت کنید. البته ناگفته نماند، کسانی که می خواهند کیف پول آنها در نهایت امنیت باشد و مورد سرقت قرار نگیرد، می توانند کیف پول های خریدنی نصب کنند؛ این نوع کیف ها سخت افزاری هستند و به همین سبب است که امنیت بالایی دارند. برخی صرافی ها، کیف پول ارائه می کنند، اما برای آنکه خیال شما راحت بوده و نظارت بیشتری روی دارایی خود داشته باشید، توصیه می کنیم یک کیف پول شخصی دیجیتال خریداری کنید.

ارز دیجیتال اتریوم (ETH) چیست (همه چیز درباره ی اتریوم

آیا ارز دیجیتال اتریوم (ETH) قانونی است؟

یکی از سوالاتی که در مورد ارز دیجیتال اتریوم (ETH) مطرح می شود، قانونی بودن آن در کشورمان ایران است. به خاطر داشته باشید، روش های کسب درآمد با کمک Ethereum مختلف بوده و مهارت و تجربه شماست که تعیین می کند از کدام روش استفاده کنید. از آنجایی که تازه کارها برای شروع فعالیت خود در بازار اتریوم با تشکلات هرمی و یا با زیر مجموعه گیری فعالیت های خود را شروع می کنند، نگاه خوبی نسبت به این رمزارز در ایران وجود ندارد.

نکته دیگر در خصوص ارز دیجیتال اتریوم (ETH) و قانونی بودن آن این است  که این رمزارز نیز مانند بیت کوین از جمله رمزارزهای قانونی کشورمان به شمار می رود. خرید و فروش اتریوم برای عموم مردم قانونی و بلامانع است و تنها زمانی می توان به آن برچسب غیرقانونی بودن زد که برای اهداف غیر قانونی مانند پولشویی به کار برده شود.

جمع بندی

ارز دیجیتال اتریوم (ETH) موضوعی بود که ما در این متن در خصوص آن با شما صحبت کردیم و در مورد نحوه خرید و استخراج آن نیز نکاتی را به شما ارائه دادیم. سرمایه گذاری، خرید و یا استخراج این رمز ارز کار ساده و راحتی نیست و تنها کسانی که از عهده آن بر می آیند، کسانی هستند که در دوره های آموزش ارز دیجیتال شرکت کرده اند. اگر به حضور در این فضا علاقه مند هستید، اگر پس انداز دارید و می خواهید سرمایه گذاری کنید، توصیه می کنیم در دوره ارز دیجیتال نیک اندیشان شرکت کنید. در این دوره، نه تنها در مورد Ethereum، بلکه در مورد سایر رمزارزهای موجود نیز اطلاعات خوبی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. این دوره آموزشی فرصت بسیار خوبی برای افزایش اطلاعات در حوزه کریپتوکارنسی ها می باشد.

برای ثبت نام در دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره

چرا دوره آموزش ارز دیجیتال نیک اندیشان؟

هلدینگ آموزشی نیک اندیشان با برگزاری دوره هایی حرفه ای و پر بازده، توانسته یک برند عالی در زمینه آموزشی و کاریابی باشد. چرا که شما با شرکت در دوره های آموزشی نیک اندیشان، مهارت های گوناگونی را توسط اساتیدی مجرب، آموزش می بینید. و در حین آموزش هر آنچه که در بازار کار آن مهارت، نیاز دارید را با زبان ساده و به صورت منتوری (تجربی) به شما منتقل می کنند تا بتوانید در آینده خیلی نزدیک از آن مهارت (حرفه) که یاد گرفته اید، درآمدزایی کنید.

باید بدانید اگر در انتهای دوره احساس کردید، باید در جلسات بیشتری شرکت کنید تا مفاهیم کل دوره را به طور کامل یاد بگیرید، میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای دوباره در دوره جدید شرکت کنید و سر کلاس حاضر شوید و همچنین در انتهای دوره پس از آزمونی که از شما گرفته میشود، به شما مدارکی قابل استعلام از دانشگاه و فنی حرفه ای، و آکادمی URS انگلستان با مهر و هولوگرام و قابل استعلام داده می شود. و همچنین توسط موسسه نیک اندیشان معرفی به کار خواهید شد.

آیا نیک اندیشان به جز دوره ارز دیجیتال ، دوره های آموزشی دیگری در حوزه بازار های مالی، برگزار می کند؟

بله نیک اندیشان در حوزه بازار های مالی و سرمایه گذاری، دوره های آموزشی زیر را هم برگزار می کند. که عبارتند از :

دوره فارکس ، دوره آموزش بورس

 

آیا نیک اندیشان دوره های آموزشی در حوزه های دیگر هم برگزار می کند؟

بله ، نیک اندیشان در حوزه های آموزشی متعدد (بیش از 70 دوره) برگزار می کند. و شرایط شرکت در این دوره ها به گونه ای طراحی شده که تمامی افراد با شرکت در این دوره ها ، از جنبه های مالی ، دسترسی آسان ، بار علمی ، مدارک معتبر ، تضمین شغل پس از انتهای دوره، به سودشان باشد. که در ادامه به معرفی حوزه های آموزشی این موسسه به همراه برخی از  دوره های آن می پردازیم :
حوزه ماساژ

نوشته قبلی
تفاوت فارکس و بورس در چیست؟
نوشته بعدی
اسپات تریدینگ (Spot Trading) ارز دیجیتال یا معاملات نقدی ارز دیجیتال چیست؟‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image