چه دوره ای را می توان بهترین دوره حضوری فارکس در کشور نامید

رونمایی و معرفی بهترین دوره حضوری فارکس در کشور⭐1401

امروزه همه جا صحبت از فارکس و ارز های دیجیتال است. آنقدر این دو در جهان جنجال بپا کرده اند که اکثر افراد می خواهند با یادگیری و آموزش بازار فارکس به درآمد های فوق العاده برسند. اما تابحال فکر کردید که بهترین دوره حضوری فارکس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

چه دوره ای را می توان بهترین دوره حضوری فارکس در کشور نامید؟

به لطف بازار کار داغ این حوزه، تعداد دوره های آموزشی آن نیز زیاد شده است. این موضوع از یک طرف، مزیت و از طرف دیگر، مشکل محسوب می شود. علت اینکه می گوییم می تواند مزیت باشد این است که وقتی تعداد دوره های آموزشی زیاد باشد، متقاضیان انتخاب های بیشتری دارند و بسته به شرایط خود، می توانند در هر یک از دوره ها شرکت کنند. در حال حاضر دوره فارکس در شهر های مختلفی همچون دوره فارکس اصفهان برگزار می شود.

اما این موضوع از سمت دیگر ایجاد میشکل می کند. به این علت که وقتی تعداد دوره های آموزشی زیاد شود، متقاضیان دچار سردرگمی می شوند که کدام یک از این دوره ها بهتر است و یا بهترین دوره آموزش فارکس کدام است. در مواقع این چنینی، دانستن ویژگی هایی که بهترین دوره حضوری فارکس باید داشته باشد، می تواند در تصمیم گیری به شما کمک کند.

 این کار از این لحاظ ضروری است که اگر شما در دوره ای شرکت کردید و آن دوره برایتان کارامد نبود، مجدد باید هزینه کنید و در دوره های دیگری شرکت کنید تا بتوانید به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید. اما اینگونه می توانید دوره ای را پیدا کنید که از هر لحاظ جامع و کامل است و مستقیم شما را وارد بازار کار می کند. حال می خواهیم با ویژگی های بهترین دوره حضوری فارکس آشنا شویم.

آیا در بهترین دوره حضوری فارکس آموزش تضمینی فارکس ارائه می شود؟

یکی از ویژگی بهترین دوره حضوری بازار فارکس را می توان، آموزش تضمینی فارکس دانست. در این دوره ها، برگزار کننده دوره، تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا هر آن چه که معامله گر به آن نیاز دارد تا بتواند در بازار فارکس موفق شود و دست به معاملات بزرگ با سودهای زیاد بزند، به او آموزش داده شود.

با توجه به این که دوره به صورت حضوری برگزار می شود؛ تضمینی بودن آموزش ها با درصد بالایی خواهد بود؛ زیرا معامله گر به صورت مستقیم و رو در رو با مدرس ارتباط داشته و هر کجا که برای او ابهامی وجود داشته باشد، می تواند با پرسیدن از مدرس به طور کامل ابهام را برطرف کرده و مطلب را یاد بگیرد. به علاوه به صورت کاملا واضح در محیط و فضای معاملاتی فارکس، و با انجام دادن معامله در لحظه، مطالب به افراد شرکت کننده آموزش داده خواهد شد. از این رو تمام آن چه که باعث سهولت در یادگیری افراد شود، در بهترین دوره حضوری فارکس بیان می شود. همین عوامل سبب می شود تا موسسه های آموزشی تضمین دهند که اکثر شرکت کنندگان پیگیر که با علاقه در کلاس ها شرکت کرده اند به صورت کاملا تضمینی مطالب را یاد خواهند گرفت.

بهترین دوره آموزشی فارکس چه مزایا و ویژگی هایی دارد

بهترین دوره آموزشی فارکس چه مزایا و ویژگی هایی دارد؟

قبل از هر چیز، ذکر یک نکته لازم است. اگر دوره ای ویژگی های زیر را نداشته باشد به معنای بی کیفیت یا نامعتبر بودن آن نیست. این ویژگی ها صرفا کمک می کنند تا شما به دلیل اینکه قرار است هزینه کنید، دوره ای را پیدا کنید که از جنبه های مختلفی برای شما کارامد باشد. ویژگی های بهترین دوره فارکس عبارتند از:

 • ارائه آموزش های عملی و مفید، منطبق بر بازار کار:

درست است که هر دوره ای یکسری آموزش های تئوریک و عملی دارد، اما شخصی که در دوره بورس فارکس شرکت می کند قرار است که وارد بازار کار شود. پس مسلما آموزش تئوریک چندان برایش کارامد نخواهد بود. بلکه باید یکسری آموزش های عملی و منطبق بر بازار کار به او داده شود تا بتواند در حرفه اش موفق باشد.

 • آموزش مفاهیم اولیه به زبانی ساده:

یک ضرب المثل قدیمی است که می گوید: “خشت اول چون نهد معمار کج   تا ثریا می رود دیوار کج”. آموزش نادرست مفاهیم اولیه که مهم ترین مفاهیم یک دوره آموزشی هستند، ضررات جبران ناپذیری در آینده به همراه خواهند داشت. مفاهیم پایه باید به شیوه ای ملموس، عینی و باز زبان ساده آموزش داده شود تا همگی افرادی که در دوره حضوری فارکس شرکت می کنند بتوانند آن را درک کنند.

 • در نظر گرفتن شرایط پرداخت اقساطی:

موسسه ای که بهترین دوره آموزشی برگزار می کند، همواره این را در نظر می گیرد که با گذاشتن یک قیمت مناسب بر روی دوره، افراد بیشتری قادر به شرکت در آن خواهند بود. علاوه بر این، شرایطی را برای پرداخت اقساطی هزینه دوره فارکس در نظر می گیرد. این کار باعث اعتماد سازی بیشتر با شرکت کنندگان نیز می شود.

 • کمک به ورود شما به بازار کار، پس از پایان دوره:

حمایت و پشتیبانی برگزار کنندگان دوره برای ورود متقاضیان به بازار کار و یا معرفی آنها به مراکز معتبر یکی از ویژگی هایی است که بهترین حضوری فارکس را از سایرین جدا می کند. پشتیبانی، یکی از مهم ترین مزیت های یک دوره است که برخی موسسات در انتهای دوره تا یک بازه زمانی مشخص، برای متقاضیان خود این پشتیبانی را در نظر می گیرند.

 • اعطای مدرک معتبر بین المللی در پایان دوره:

یکی از ویژگی های مثبت کار در زمینه فارکس، بازار کار بین المللی و جهانی است. در همه جای جهان، داشتن تحصیلات آکادمیک و مدرک معتبری که بتواند آن را اثبات کند، یک پوئن مثبت محسوب می شود. ضمنا داشتن یک مدرک معتبر بین المللی در رزومه شما برای کار با شرکت های داخلی یا خارجی تاثیر به سزایی دارد. زمانی که شما در یک رشته تحصیل کرده باشید، فرصت کار با شرکت های بزرگ برایتان فراهم می شود. این ویژگی نیز یکی از خصوصیات مهم بهترین دوره فاندامنتال فارکس محسوب می شود.

چه سرفصل هایی در بهترین دوره حضوری فارکس مطرح می شود؟

چه سرفصل هایی در بهترین دوره حضوری فارکس مطرح می شود؟

همان طور که گفته شد، یکی از ویژگی های دوره های برتر آموزش فارکس، کامل بودن مباحث آموزشی است. مهم ترین سرفصل های در این دوره ها عبارتند از:

 • مبانی بازار بورس ارز های جهانی
 • مبانی خرید و فروش ارز ها
 • مدیریت ریسک و سرمایه
 • تحلیل تکنیکال
 • آموزش روند ها
 • پیوت پوینت و خطوط کاماریلا
 • میانگین متحرک، مووینگ اوریج
 • فیبوناچی
 • الگو های کندل، استیک، شمعی
 • اندیکاتور ها
 • اسیلاتور ها
 • پترن های بازگشتی
 • تدوین استراتژی
 • پترن های ادامه دهنده روند
 • پترن های هارمونیک
 • تحلیل امواج الیوت
 • تحلیل فاندامنتال

هر کدام از سرفصل های فوق شامل زیر شاخه های متعددی هستند که باید به طور کامل آموزش داده شوند. برای اینکه به تریدر یا تحلیلگر ماهری تبدیل شوید، باید مباحث آموزشی فوق را پس از یادگیری روی نمونه های واقعی اجرا کنید تا نتایج آن را ببینید. در بهترین دوره حضوری فارکس، اساتید با تجربه مباحث آموزشی را به صورت case study  بیان می کنند و آموزش ها چیزی فراتر از تئوری هستند. بنابراین قبل از شرکت در دوره های آموزشی حتما از سرفصل های دوره و کامل بودن آن ها اطمینان پیدا کنید‌.

بررسی بهترین دوره حضوری فارکس

با ویژگی های بهترین استاد فارکس در ایران آشنا شوید؟

بهترین دوره حضوری فارکس، توسط بهترین اساتید فارکس در ایران برگزار می شود. اساتیدی که برای رسیدن به درجه بهترین، راه های زیادی را رفته و ویژگی های مفیدی را در خود پرورانده اند. در زیر به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم:

۱-نظم

اصول اولیه موفقیت در هر کاری، داشتن نظم است. اساتید برتر این حرفه، به این عامل واقف بوده و هستند؛ از این رو تمام فعالیت های خود را بر اساس نظم انجام می دهند. این افراد، شتاب را در دستور کار خود قرار نمی دهند، بلکه همواره به رعایت قواعد کلی اهمیت می دهند.

۲-تاکید و تمرکز

تاکید این بهترین اساتید فعال در فارکس، روی قیمت و نگاه کردن به آن برای افزایش قدرت تمرکز در تصمیم گیری است. اساتید مذکور، این مهارت را در بهترین دوره حضوری فارکس به کارآموزان خود یاد می دهند.

۳-هماهنگی کردن

این افراد با چیدمان کردن هر آنچه که در مسیر معامله به آن نیاز دارند، در پی سازماندهی هر چه بهتر معاملات هستند.

۴- اداره کردن هیجانات

برای گرفتن یک تصمیم منطقی و عقلانی، آن ها به درجه بالایی رسیده و می توانند هیجانات خود را کنترل کنند‌. آنها به خوبی می دانند، عدم موفقیت در کنترل هیجانات، تصمیمات منطقی آن ها را به یک تصمیم احساسی تبدیل می کند.

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا ویژگی ها و مزایای بهترین دوره حضوری فارکس را به شما معرفی کنیم. اگر به دنبال یک دوره باکیفیت و با هزینه مناسب می گردید، ما  دوره فارکس نیک اندیشان را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

برای ثبت نام در دوره آموزش فارکس نیک اندیشان بر روی دکمه ثبت نام زیر کلیک کنید👇

ثبت نام دوره
نوشته قبلی
بررسی دوره فارکس در تبریز⭐کلاس فارکس در تبریز
نوشته بعدی
شرایط شرکت در دوره mba نیک اندیشان چگونه است؟⭐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آشنایی بیشتر با دوره های آموزشی موسسه نیک اندیشان
اینستاگرام نیک اندیشان
close-image