دوره حسابداری بازار کار

در دوره حسابداری بازار کار کلیه مهارت ها و اصول حسابداری ویژه بازار کار همراه با نکات مهم در حسابداری شامل نرم افراز هلو و نرم افزار سپیدار  به مهارت جویان آموزش داده می شود که ضمن اعطای گواهینامه دانشگاهی و آکادمی DNW انگلستان مهارت جویان معرفی به شرکت ها و مشاغل مرتبط می شوند.

مهارت های حسابداری

معرفی دوره حسابداری بازار کار

با این دوره بیشتر آشنا بشید!

توضیح مفصل دوره حسابداری بازار کار

 

دوره حسابداری بازار کار یک دوره آموزشی شامل تمام مهارت های حسابداری می باشد.

محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است.

این دوره آموزشی توسط مربی و مدیر حسابداری تدریس می شود. دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام با مهر و هولوگرام از دانشگاه و آکادمی DNW انگلستان داده می شود.

این مرکز آموزشی تنها موسسه ای است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد و پس از اتمام دوره معرفی به کار(کاریابی) انجام می دهد.

از مزایای موسسه نیک اندیشان قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.

لازم به ذکر است که مراکز هلدینگ آموزشی نیک اندیشان از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک مترو قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است  که مهارت آموزان پس از ثبت نام آموزش حسابداری در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

حسابداری تعاریف و تفسیر های گوناگونی دارد که ساده ترین آنها به این شکل تعریف شده است: دوره حسابداری بازار کار یک نوع زبان تجارت است که با تحقیق، تحلیل و بررسی گزارشات مالی یک کسب و کار به مدیریت بهتر و بقای آن کمک بسزایی می کند.

به جرعت می توان گفت که بیشتر حسابداران و اصل حسابداری ویژه بازار کار بر یک زبان مشخص و یک مسیر معین حرکت می کنند که البته می توان گفت با پیشرفت تکنولوژی شکل ظاهری آن متفاوت شده اما روش و اصول آن به یک شکل می باشد.

ویژگی های یک حسابدار موفق

بسیاری از افراد در این تصور هستند که اگر رشته تحصیلی خود را حسابداری انتخاب کنند و فارغ التحصیل شوند، 90 درصد راه را رفته  و فقط کافیست در یک شرکت به عنوان حسابدار مشغول به کار شوند و بلا فاصله موفقیت خود را کسب می کنند.

اما باید بگوییم که چنین چیزی وجود ندارد، هنگامی که افراد مشغول به کار می شوند وارد مسیر پر پیچ و خم موفقیت شده و تا رسیدن به هدف راه طولانی را در پیش دارند.

از آنجا که حسابدار قلب یک شرکت است دارای اهمیت بالایی بوده زیرا اگر ناتوانی و ضعفی در بخش حسابداری بوجود آید ممکن است شرکت را تا حد ورشکستگی برساند، پس در نتیجه اگر می خواهید یک حسابدار موفق شوید باید بسیار کوشا و متمرکز باشید.

ویژگی های یک حسابدار موفق به زبان ساده و راحت است اما در کار دشوار می باشد. نظم، دقت بالا، منطقی بودن، اعتماد به نفس بالا  و متمرکز به کار بودن از ویژگی های یک حسابدار موفق می باشد.

آینده شغلی حسابداری در ایران

همانطور که می دانید تمام شرکت ها و کسب و کارها چه از کوچک ترین تا بزرگ ترین نیاز به یک حسابدار و یا یک تیم حسابداری دارند تا بتوانند کسب و کار خود را مدیریت کنند و همیشه رو به پیشرفت باشند.

در زمان های قدیم حساب و کتاب کردن توسط خود صاحب کسب و کار انجام می شد اما امروزه با پیچیدگی کسب و کارها و همچنین مشغله های دیگر به هیچ عنوان این کار امکان پذیر نبوده و حتما باید توسط شخص دیگری انجام گیرد.

از طرفی اهمیت این واحد به قدری بالا است که اگر فردی تجربه کافی نداشته باشد می توانند شرکت را به ورشکستگی برساند، به همین خاطر باید همیشه خود را بروز نگهدارید تا بتوانید با هر نوع چالش حسابرسی رو به رو شوید.

با پیشرفت تکنولوژی حسابرسی ها به طرف نرم افزارها کشیده شده اند، به گونه ای که تقریبا تمام حسابداران از طریق نرم افزارهای حسابداری فعالیت می کنند.

اگر می خواهید سریعا در این رشته مشغول به کار شوید باید کار با تمام این نرم افزارها و اصول حسابداری را به طور کامل آموخته و مسلط شوید، ثبت نام در دوره حسابداری می تواند بهترین راه یادگیری نرم افزارهای حسابداری باشد.

یادگیری کامل اصول حسابداری

در کنار رشته های حسابداری دانشگاهی دوره های دیگری هم توسط بسیاری از آموزشگاه ها برگزار می شود تا اصول و قواعد حسابداری را به هنرجویان پس از ثبت نام دوره حسابداری یاد بدهند.

اما موسسه نیک اندیشان با یک دهه سابقه توانسته دوره حسابداری بازار کار را به طور کامل و محتوایی منطبق با بازار کار به هنرجویان تدریس کند تا با تمام نکات و چم و خم های  حسابداری آشنا شوند.

از دیگر مزایای دوره حسابداری ویژه بازار کار مدرک دانشگاهی و همچنین اخذ گواهینامه آکادمی DNW انگلستان است که در انتهای دوره آموزش حسابداری به هنرجویان ارائه می شود.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه نیک اندیشان معرفی به کار پس از اتمام دوره آموزش حسابداری می باشد.

سرفصل های دوره حسابداری بازار کار :

لیست حقوق و دستمزد

لیست بیمه تامین اجتماعی

نرم افزار هلو و سپیدار

ارزش افزوده

طول دوره

8 جلسه ( هفته ای 1 جلسه 3 ساعته )

مدارک دوره

1. اعطای مدرک از دانشگاه (با مهر و هولوگرام و قابل استعلام)

2. مدرک از DNW انگلستان با کد رجیستری و قابل استعلام

مدرس دوره : آقای فرهاد پورریاحی

هزینه دوره حسابداری

770000 هزار تومان

 شرایط پرداخت : به صورت اقساط در طول دوره تسویه می شود.

معرفی مدرس دوره

با مدرس این دوره بیشتر آشنا بشید!

امتیازات دوره

امتیازات دوره های آموزشی هلدینگ نیک اندیشان نسبت به سایر موسسات:

  1. محتوای دوره حسابداری کاملا منطبق با بازار کاراست.
  2. دوره حسابداری به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.
  3. قسمتی از دوره حسابداری به صورت عملی برگزار می گردد.
  4. مدرسین کارگاه دوره حسابداری بازار کار خود در آن زمینه مشغول به کار یا دارای کسب و کار می باشند.
  5. اعطای گواهینامه قابل استعلام از دانشگاه و گواهینامه دارای کد رجیستری از DNW انگلستان.
  6. نیک اندیشان تنها مرکزی است که گواهینامه از خود دانشگاه می دهد نه از بسیج یا جهاد.
  7. معرفی به کار(کاریابی) در انتهای دوره ها.
  8. قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات.
  9. شرایط پرداخت اقساط دسترسی مناسب و نزدیک مترو بودن شعبات.
  10. مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.