دوره حسابداری

حسابداری را شاید بتوان یکی از معدودترین دانش هایی خواند که همواره نیاز به آن در بازار کار وجود دارد. مجتمع آموزشی نیک اندیشان در نظر دارد برای رفع کمبود های بازار کار اقدام به برگزاری دوره حسابداری کند و کلیه مباحث مورد نیاز را به دانشجویان علاقه مند آموزش دهد. دوره حسابداری از نقطه صفر شما را با این دانش آشنا می کند و در انتهای دوره شما قادر خواهید بود به شخصی حرفه ای در بازار کار بدل شوید. با در نظر گرفتن این مساله می توان دوره حسابداری که در این مرکز برگزار می شود را یکی از کاربردی ترین دوره های حال حاضر دانست.

دوره حسابداری مالی

شما در دوره حسابداری مالی با مفاهیم و ماهیت حساب ها آشنا خواهید شد و می توانید به راحتی از پس ثبت کردن سند های مالی برآیید. ما در دوره حسابداری مالی به کسانی که حتی کوچکترین اطلاعاتی درباره امور مالی و حسابداری ندارند، این مهارت را می آموزیم، به نحوی که آماده ورود به بازار کار شوند. آنچه در دوره حسابداری مالی فراخواهید گرفت، کاملا با انتظاراتی که از شما در بازار کار دارند، منطبق است و در نتیجه می توانید به سرعت جذب شرکت ها و مراکز نیازمند حسابدار شوید. در دوره حسابداری مالی شما به نرم افزارهای هلو و سپیدار نیز مسلط خواهید شد.

دوره حسابداری مجتمع فنی تهران

ما در مرکز آموزشی خود برای برگزاری دوره حسابداری مجتمع فنی تهران، از اساتید بسیار حرفه ای بهره گرفته ایم که قادرند از صفر تا صد این رشته را به شما بیاموزند. دوره حسابداری مجتمع فنی تهران با در نظر گرفتن شرایط بازار کار و نیازهایی که وجود دارد، به مهارت آموزی به دانشجویان پرداخته است و افتخار دارد در انتهای دوره مدرکی معتبر و دارای مهر و هولوگرام از مرکز DNW انگلستان را به شما اعطا کند. ما در دوره حسابداری مجتمع فنی تهران کلیه موارد لازم از قبیل حسابداری حقوق و دستمزد، بیمه، ارزش افزوده و نرم افزارهای متداول را به شما می آموزیم.

دوره حسابداری ویژه بازار کار

مجتمع نیک اندیشان در راستای تربیت افرادی که بتوانند پس از اتمام آموزش وارد حوزه کار شوند، دوره حسابداری ویژه بازار کار را برگزار می کند. هدف از این دوره، آموختن هر آنچه به صورت عملی و کاربردی در این رشته به آن نیاز است، می باشد و از پرداختن به مطالب اضافی و بدون کاربرد پرهیز می شود. دوره حسابداری ویژه بازار کار زیر نظر اساتیدی برگزار می شود که به حرفه ای ترین شکل در این عرصه فعالیت کرده اند و نتیجه آن پرورش دانشجویانی است که می توانند در حوزه حسابداری حرفه ای، حرفی برای گفتن داشته باشند. لازم به ذکر است که دوره حسابداری ویژه بازار کار در 8 جلسه برگزار می شود و در این بازه زمانی شما می توانید اطلاعات بنیادی و کاربردی این حوزه را فراگیرید. ضمن اینکه مدرکی معتبر دریافت می کنید که می تواند در بازار کار به کمکتان بیاید.